سیاست رعایت حریم خصوصی کاربران

سیاست رعایت حریم خصوصی کاربران

شرکت کیمیافرآیندرگا معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات شرکت کیمیافرآیندرگا و نیز راهکارهای شرکت کیمیافرآیندرگا برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت شرکت کیمیافرآیندرگا توضیح داده شده است.

محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که شرکت کیمیافرآیندرگا از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده شرکت کیمیافرآیندرگا از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران شرکت کیمیافرآیندرگا را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
این سند به مواردی که در اختیار شرکت کیمیافرآیندرگا نیست و شرکت کیمیافرآیندرگا هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات شرکت کیمیافرآیندرگا و افراد ثالثی که در استخدام شرکت کیمیافرآیندرگا نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت شرکت کیمیافرآیندرگا اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار شرکت کیمیافرآیندرگا قرار می دهید.
پس از ورود به سایت شرکت کیمیافرآیندرگا شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات شرکت کیمیافرآیندرگا نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
شرکت کیمیافرآیندرگا کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
شرکت کیمیافرآیندرگا به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت شرکت کیمیافرآیندرگا اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های شرکت کیمیافرآیندرگا و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

شرکت کیمیافرآیندرگا از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات شرکت کیمیافرآیندرگا، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
شرکت کیمیافرآیندرگا اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
در صورت ادغام شرکت کیمیافرآیندرگا در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما درباره ادامه استفاده از خدمات شرکت کیمیافرآیندرگا یا خروج کامل پرسیده می شود.

در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از شرکت کیمیافرآیندرگا بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

شرکت کیمیافرآیندرگا ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت شرکت کیمیافرآیندرگا از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت شرکت کیمیافرآیندرگا تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در شرکت کیمیافرآیندرگا آن ها را در سایت شرکت کیمیافرآیندرگا وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد شرکت کیمیافرآیندرگا ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

شما می توانید به طور کامل از شرکت کیمیافرآیندرگا و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از شرکت کیمیافرآیندرگا حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

شرکت کیمیافرآیندرگا دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات شرکت کیمیافرآیندرگا یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

شرکت کیمیافرآیندرگا جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.

امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. شرکت کیمیافرآیندرگا تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) شرکت کیمیافرآیندرگا مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده

این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت شرکت کیمیافرآیندرگا نیستند و شرکت کیمیافرآیندرگا در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی شرکت کیمیافرآیندرگا نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها

شرکت کیمیافرآیندرگا حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت شرکت کیمیافرآیندرگا خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم شرکت کیمیافرآیندرگا در میان بگذارید.